ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۵۲۰۷
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی از منکر هرمزگان، مهندس ارزانی در جلسه کمیته شوراهای امر به معروف صنایع استان گفت: تشکیل کمیته های تخصصی شوراهای امر به معروف کمک شایانی در جهت هم فکری و درک بیشتر مسائل و ارائه راهکارهای کاربردی در جهت تسهیل امور مربوط به تولید و صنایع می کند.

وی گفت: امربه معروف و نهی از منکریکی از آموزه های دین اسلام است که ما وظیفه داریم براساس محیط صنعتی که درحال  فعالیت هستیم آنرا به زبان تولید و صنعت ترجمه کنیم و مصداق های مختص به صنعت را به خوبی بشناسیم.

ایشان با اشاره به تحریم هایی که آمریکا به کشور ما تحمیل کرده است. افزودند: مصداق معروف این است که با الگوپذیری از اقتصاد مقاومتی، تلاش کنیم توسعه صنعت کشور در بخش تولید و فروش دچار مشکل نشود و چرخه آن باعث تداخل نشود وضمن شناسایی، نقاط ضعف زنجیره تولید برای خودکفایی اقدامات ضروری را به انجام برسانیم.

مهندس ارزانی در ادامه اظهار داشت: کمیته دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر صنایع استان باید در مسیری باشد که درکنار آن حس مسئولیت پذیری، آراستگی، نظم و انضباط کاری و افزایش بهره وری و جلوگیری از اتلاف منابع روز به روز سیر صعودی داشته باشد و با ارائه برنامه های کاربردی، پرسنل و کارکنان را با خود هم ذهن و همراه کنیم و مابین مدیران و پرسنل درک مشترک از مسائل بوجود آید.

وی گفت: یکی از معروف های مهم ما رفع مشکل اشتغال است که نباید بگذاریم در صنایع دچار اختلال شود و هیچ معروفی بزرگتر از این نیست که ما نگذاریم در این بحث باری بر روی دوش دولت باشد.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکرفولاد هرمزگان گفت: بهترین راه ترویج و به اثبات رساندن معروف تاکید برآن و تکرار است تا ملکۀ ذهن مخاطب شود بطوریکه  معروف در ناخودآگاه در وجود انسان به بار بنشیند.

ایشان در پایان با تاکید بر آموزش پرسنل، خاطرنشان کردند: شورای  امر به معروف باید از طریق مدیران هر بخش در صنعت، بتواند دوره های آموزشی های لازم را در نظر بگیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.