ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۴۲۲
تاریخ انتشار : ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ ستاد امر به معروف و نهی از منکر در راستای ایفای نقش اساسی خود در مردمی سازی کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان و مشارکت در فرآیند بازگشت سیل زدگان به به زندگی عادی خود، «قرارگاه همیاری سیل خوزستان» را زیر نظر ستاد این استان ایجاد نموده است.

 

بر این اساس استان هایی که تمایل داشته باشند می توانند در این فرآیند کمک رسانی گروه های داوطلب «طلایه داران» را به استان سیل زده خوزستان اعزام کنند. بر همین اساس میثم ماکنالی مسئول قرارگاه و نماینده ستاد مرکز جهت هماهنگی برای اعزام نیروهای داوطلب معرفی شد.

 

لازم به ذکر است با وجود خروج استان خوزستان از شرایط اضطرار ناشی از سیل اخیر، اما بنا به گفته مدیریت بحران استان، خوزستان همچنان در حالت بحرانی ست و تمام دستگاه های این استان در وضعیت آماده باش کامل قرار دارند، از همین رو تداوم کمک های مردمی و یاری رسانی به مردم سیل زده جهت رسیدن به شرایط مطلوب، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.