ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۳۹۴
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام تصریح کرد: مهم‌ترین وظیفه تعزیرات حکومتی نظارت دقیق و سالم و بازدیدهای میدانی از بازار است تا برای کسبه و بازاریان محیطی امن فراهم شود.

نظارت مستمر بر بازار، مهم‌ترین معروف تعزیرات حکومتی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام؛ جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تعزیرات حکومتی استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام حاتمی، دبیر ستاد امر به معروف ایلام در این نشست گفت: کار تعزیرات حکومتی مبارزه با منکرات است و یک واجب محسوب می گردد و هر مقدار پویاتر و عملی تر گردد، جامعه از بالندگی و رشد بیشتری برخوردار خواهد شد.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر گستره وسیعی دارد و فعالیت و کار تعزیرات به نوعی خود مصداق امر به معروف و نهی از منکر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: در واقع مهم ترین وظیفه تعزیرات حکومتی نظارت دقیق و سالم و بازدید های میدانی است تا برای کسبه و بازاریان محیطی امن فراهم شود و مردم بتوانند بدون دغدغه مایحتاج خود را خریداری کنند.

وی ادامه داد: نظارت های مستمر تعزیرات حکومتی سبب ترویج معروف و تنگ شدن عرصه برای اعمال منکر است، لذا این اقدام جزء عملکردهای اصلی تعزیرات محسوب می گردد.
بهترین ترجمان فریضه امر به معروف در مسیر خدمت‌رسانی و رعایت حقوق شهروندی
گفتنی است؛ در پایان این جلسه احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تعزیرات حکومتی استان ایلام اعطا گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.