ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۳۷۹
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان گفت: مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» با همکاری ستاد و مدیریت حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استان برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان، حجت‌الاسلام مهدوی نیا با اشاره به پتانسیل بالای مدارس علمیه لرستان گفت: در جلسه هماهنگی نهاد‌های حوزوی استان مصوب شد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و هفته پژوهش مسابقه کتابخوانی در بین طلاب و خانواده‌های حوزوی ۲۶ مدرسه علمیه برادران و خواهران برگزار شود.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر لرستان افزود: برنامه‌های متنوعی فرهنگی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر درحال اجرا است.

مهدوی نیا یکی از تجربیات موفق ستاد در چند سال گذشته را برگزاری مسابقات متعددی همانند «معجزه تذکر لسانی»، «راز حجاب» «کتابخوانی دستگاه‌های حاکمیتی» «دانش آموزی در دوران کرونا در بستر شبکه شاد» دانست.

وی بیان کرد: مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» در بین طلاب خواهر و برادر در ۸ آذر ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان شرکت در مسابقه می‌توانند فایل پی دی اف کتاب را از اینجا مشاهده کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.