ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۳۷۲
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲
 مدیر خانواده، عفاف و حجاب ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: جشنواره گوهر فاطمی بین ۲۲ یگان زیرمجموعه قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق کشور برگزار شد و غرفه مهرانه فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان نیز در این جشنواره خدمات ارائه کرد.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی؛ زینب صادقی‌نژاد، مدیر خانواده، عفاف و حجاب ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان اظهار کرد: این جشنواره در حوزه‌های آموزش و پژوهش، سرود، فیلم کوتاه، آثار و محصولات فرهنگی، پویانمایی، اینفوگرافی، شعر، دل‌نوشته، نقاشی، مقاله با موضوع عفاف و حجاب و نیز بانوی برتر حجاب برگزار شد.

 

 وی با اشاره به ارائه خدمات غرفه مهرانه فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی در این جشنواره بیان کرد: معرفی کتاب، توزیع تذکرهای کتبی، دل‌نوشته‌های مهدوی با موضوع عفاف و حجاب و ارتباط با کودکان توسط تیم عروسک‌گردان از مهم‌ترین خدماتی بود که در این غرفه به بازدیدکنندگان ارائه شد.

 

 صادقی‌نژاد خاطرنشان کرد: مسابقه فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب یکی از ویژه‌برنامه‌ای این جشنواره بود که در همین راستا ۱۳۲ اثر در ۱۳ حوزه عفاف و حجاب در این مسابقات شرکت کردند.

 

 وی ادامه داد: معاون رسانه و مهندسی فرهنگی و مدیر خانواده، عفاف و حجاب ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی بخش داوری این مسابقات را برعهده داشتند و از میان آثار ارسال شده ۳۰ اثر برتر معرفی و تقدیر شدند.

 

 انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.