ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۳۵۴
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۱
نشست مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با هدف بررسی راه‌های همکاری در جهت گسترش فریضتین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، استان همدان، میثم صابریون در این نشست با اشاره به موضوع احیاء فریضتین واجب الهی در سطح جامعه و نقش شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرای اظهار کرد: تبیین این دو فرضیه مهم برای عموم مردم و نقش آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جهت مسئولیت پذیری مردم در جامعه ضروریست.

دبیر ستاد امر به معروف همدان گفت: برنامه محور شدن شوراها در این دوره همواره مورد تاکید ستاد بوده و هست، همچنین هم افزایی ستاد امربه معروف با اداره کل تبلیغات اسلامی در حوزه آموزش و ارتقاء سطح بینش و آگاهی مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر گردید بکارگیری و استفاده از ظرفیت شبکه تبلیغ در راستای مردمی سازی فرضیه امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه صورت گیرد. همچنین تقویت گروه‌های مطالبه‌گر مردمی و رشد فعالیت کمیته‌ها موجود از نظر کمی و کیفی به صورت جدی در دستور کار ستاد و سازمان تبلیغات استان قرار گیرد.

بکار گیری تشکل های مردمی در جهت هدایت و راهبری سیاست های کلان در حوزه امربه معروف و نهی از منکر نیز از دیگر محورهای این نشست بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.