ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۳۵۱
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۳
رئیس ستاد امربه معروف اصفهان:
رئیس ستاد امربه معروف اصفهان گفت: رأی دادن، رأی نوشتن، انتخاب و رد کردن افراد نیاز به تقوا دارد و باید افراد شایسته ای که یقین داریم برای این کار شایستگی دارند انتخاب نماییم و البته این کار مشکلی بوده و به قولی سهل ممتنع است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد رئیس ستاد امربه معروف اصفهان در دیدار اعضای هیئت اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه اصفهان با اشاره به اهمیت بررسی احراز صلاحیت نامزدهای انتخاباتی با وجود تعدد افراد ثبت نام کننده اظهار داشت: اگر در رسانه ها شرایط ثبت نام داوطلبین انتخابات به صورت دقیق بیان شود، به عنوان مثال مدرک تحصیلی و سن قانونی ثبت نام برای افرادمشخص باشد فرایند ثبت نام بهبود می یابد، لذا این فرایند باید اصلاح  شود .

امام جمعه اصفهان با بیان حساسیت قضاوت در احراز صلاحیت و انتخاب افراد گفت: در این باره باید حساسیت وجود باشد، چرا که مسئله بهشت و جهنم مطرح است و در واقع یک قضاوت بوده و قضاوتی است که مسئولیت آن به عهده برگزارکنندگان انتخابات است.

رئیس ستاد امربه معروف اصفهان: قرآن کریم نیز می فرماید یکی از تفاوت های حزب الله با دیگر افراد در این است که" لَا تَجِدُ قَوْمًا يُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ يُوَادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَوْ كَانُوا آبَاءَهُمْ أَوْ أَبْنَاءَهُمْ أَوْ إِخْوَانَهُمْ أَوْ عَشِيرَتَهُمْ ۚ أُولَٰئِكَ كَتَبَ فِي قُلُوبِهِمُ الْإِيمَانَ وَأَيَّدَهُمْ بِرُوحٍ مِنْهُ".

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان عنوان کرد: باید مردم نیز این آگاهی را بیابند که رأی درست دهند، چرا که این نیز نوعی قضاوت است و به عبارت دیگر نباید برای دیگران کار خود را خراب کنیم. 

رئیس ستاد امربه معروف  اصفهان: رأی دادن، رأی نوشتن، انتخاب و رد کردن افراد نیاز به تقوا دارد و باید افراد شایسته ای که یقین داریم برای این کار شایستگی دارند انتخاب نماییم و البته این کار مشکلی بوده و به قولی سهل ممتنع است. 

در ابتدای این دیدار نیز گزارشی از تعداد ثبت نام کنندگان توسط مسئولان امر ارائه شد که بر اساس آمار تعداد 725 نفر در اصفهان جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی امسال ثبت نام کرده اند که تعدادی هم انصراف دادند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.