ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۳۲۴
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام:
رئیس ستاد امر به معروف ایلام با اشاره به نزدیکی انتخابات، افزود: همه مسئولان باید برای افزایش مشارکت در انتخابات بعنوان یک معروف بزرگ تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام؛ جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان با حضور جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با انتقاد از تعدد جلسات، خاطر نشان کرد: کارها و برنامه ها مشخص است و نیاز به این همه جلسه نیست، جلسات زیاد نشان از ضعف مدیریت و نوعی انجام منکر است.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار گفت: بالاترین فریضه در جامعه ما امر به معروف و نهی از منکر است که همه در قبال آن وظیفه داریم.

وی با اشاره به اینکه جامعه امروز به مسئله امر به معروف و نهی از منکر نیاز دارد، افزود: امر به معروف و نهی از منکر یک نقش پیش برندگی در جامعه دارد.

رئیس ستاد امر به معروف ایلام با اشاره به نزدیکی انتخابات، افزود: همه مسئولان باید برای افزایش مشارکت در انتخابات بعنوان یک معروف بزرگ تلاش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار اضافه کرد: بین مردم و مسئولان نباید فاصله باشد، برای کسب اعتماد مردم لازم است فاصله ها از بین برود.

وی گفت: افزایش مشارکت در انتخابات در عرصه بین المللی برای کشور بسیار مهم است و دشمنان به دنبال سوء استفاده از کاهش مشارکت هستند.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه نقش و عملکرد مسئولان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است، تصریح کرد: مسئولان خادم مردم هستند و در هر جایگاهی باید پاسخگوی مردم و مشکلات باشند زیرا مطالبه گری حق مردم است.

وی عنوان کرد: هر مدیر متناسب با جایگاه خود پاسخگوی مردم باشد، دشمن در حال تبلیغات منفی است لذا باید با پاسخگویی و همچنین تبیین عملکردها برای مردم، این تبلیغات منفی خنثی شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار افزود: کرسی های آزاداندیشی در سطح دانشگاه ها و حوزه ها پررنگ شود.

وی خاطرنشان کرد: اینکه کجا بودیم و به کجا رسیدیم باید برای مردم گفته شود، دشمن در حال سیاه نمایی است، مسئولان خدمات نظام را برای مردم بیان کنند تا مسائل مبهم نماند.

نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: برای حضور مردم در انتخابات باید عملکرد و تلاش خود را بالا ببریم.

وی گفت: امربه معروف و نهی از منکر فقط نماز نیست، عملکرد و پاسخگویی مسئولان بالاترین امر به معروف و نهی از منکر است.

رئیس ستاد امر به معروف استان ایلام با بیان برخی مصادیق مطالبات مردم تصریح کرد: اینکه کارگر شهرداری چهار ماه است حقوق نگرفته است، چه کسی باید جوابگو باشد؟! در بحث نظافت شهر چرا باید شهر بدین صورت رها شود، عده ای به راحتی ایجاد سد معبر می کنند و حقوق شهروندی را نادیده می گیرند لذا شورای شهر و شهردار باید پاسخگو باشند.

وی افزود: برای این موضوع به صورت کاربردی اولویت بندی شود، تصمیم گیری شود، خبری هم شود و اگر اقناع صورت نگرفت و مدیری نمی تواند کار کند کنار برود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.