ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۳۰۱۵
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان، کارگاه آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با حضور دانش آموزان در راستای پیشبرد اهداف پدافند غیر عامل، فرهنگ سازی و همچنین  با هدف  ارتقاء سطح دانش و ایجاد آمادگی در میان دانش آموزان در مواجهه با تهدیدات فضای سایبری، اینترنت و شبکه های اجتماعی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی معاون مردم به مدولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با اشاره به اینکه در حال حاضر اینترنت به شرط استفاده صحیح، ابزاری مناسب برای توسعه افکار و اندیشه های بشری محسوب می شود، اظهار داشت: آگاهی و هوشیاری جوانان و خانواده ها نسبت به تهدیدات فضای سایبری و ارتباطات سالم در فضای مجازی در درجه نخست اولویت قرار دارد زیرا آگاهی، راه نفوذ دشمنان به حریم خصوصی افراد و ابعاد اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جوامع را مسدود می کند و از وقوع بسیاری از جرایم جلوگیری می کند.

معاون مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با تأکید بر این جمله که تأثیرات اجتماعی فضای مجازی چیست و چگونه می توان از تأثیرات زیانبار آن پیشگیری کرد؟ گفت: برای آسیب شناسی فضای مجازی ،خانواده ها باید به فناوری های روز دنیا مسلط باشند و به  شیوه های جدید ارتباط فرزندان خود آگاهی و شناخت کافی و لازم را داشته باشند چرا که از زمانى که اینترنت وارد فضاى زندگى انسان شده، علیرغم تمام محاسن ،دغدغه و نگرانى هایى بر خانواده ها تحمیل شده است. موضوعی که در تمام جوامع موضوعیت داشته و محدود به جامعه یا اقلیتی خاص نمی شود.

 
 
 

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.