ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۸۱۲
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴
دبیر ستاد امر به معروف شهرستان دشتستان :
حجت الاسلام موسوی دبیر ستاد شهرستان دشتستان طی مصاحبه ای اعلام کرد : امسال با ظرفیت مردمی و نیروهای متخصص در امر احیای فریضتین، گروه های مختلفی شامل خواهران و برادران را به منظور تذکر لسانی در سرتاسر مسیر پياده روی ولایت شهرستان سازماندهی کردیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دشتستان ، حجت الاسلام سید محمدرضا موسوی دبیر ستاد طی مصاحبه ای اعلام کرد : یکی از برنامه های فرهنگی و اجتماعی که در جنوب کشور کم نظیر می باشد مراسم پياده روی بزرگ ولایت در شهرستان دشتستان از استان بوشهر می باشد که به صورت مردمی با برپایی بیش از یکصد موکب و حضور دهها هزار نفر ، در سالروز شهادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام هر ساله برگزار می گردد و مردم امسال نیز همچون گذشته و با وجود هوای گرم و تابستانی جنوب در پیاده روی ولایت که فاصله ای سیزده کیلومتری از شهر برازجان به امام زاده ابراهیم می باشد ، شرکت کردند.

ایشان افزودند : امسال ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دشتستان به تناسب نیاز و ضرورت امر به معروف و نهی از منکر، طرحی را به عنوان طرح آمران به معروف و تذکر لسانی با رویکرد ایجابی، اجرا کردند که الحمدالله به نحو احسن و بدون حاشیه انجام گرديد.

دبیر ستاد شهرستان دشتستان با اشاره به جایگاه ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در نظام جمهوری اسلامی ایران تعریف شده اظهار داشت : اگر ظرفیت و کارآمدی ستاد را متوجه شویم ، خواهیم دید که چه آثار بزرگی در احیای خوبی ها و رفع زشتی ها و پلیدی ها دارد.

حجت الاسلام موسوی در خصوص طرح اجرایی ستاد در پیاده روی ولایت گفت : در این طرح، ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دشتستان با ظرفیت مردمی و نیروهای متخصص در امر احیای فریضتین، گروه های مختلفی اعم از خواهران و برادران را به منظور تذکر لسانی در سرتاسر مسیر پياده روی ولایت شهرستان سازماندهی کرد و همچنین با یک تیم سیار، آمران به معروف را پوشش امنیتی داد. نیروهای ستاد از حدود ساعت ۵ صبح در مسیر پياده روی با نصب حمایل طلایه داران، مستقر شده و شروع به اجرای طرح کردند. طرح به این صورت بود که بنا به ضرورت ، خواهران آمر به معروف تذکر می دادند و برادران به عنوان پشتیبان حمایت می کردند. الحمدلله به علت نحوه صحیح تذکر آمران و فهم و درک اسلامی مردم شریف دشتستان، هیچ گونه تشنج، ناراحتی و حاشیه ای ایجاد نشد و طرح با موفقیت به پایان رسید.

دبیر ستاد شهرستان دشتستان در خصوص توجیه طرح و آموزش لازم برای آمران به معروف اظهار داشت : در مجموع سه جلسه آموزشی و توجیهی را برگزار کردیم که جا دارد از حوزه علمیه خواهران، فرمانداری محترم، سپاه پاسداران، فراجای مقتدر ، دادستانی محترم و شهرداری پرتلاش و دیگر عزیزانی که به صورت مجدانه از این طرح و نیروهای آمر به‌ معروف حمایت و پشتیبانی لازم را داشتند تشکر و قدر دانی کنم. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.