ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۸۱۱
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
رئیس شورای امربه معروف محیط زیست هرمزگان:
رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر محیط زیست هرمزگان گفت: تخلیه غیرقانونی و خودسرانه پسماندها و ضایعات نفتی توسط برخی صنایع مرتبط (پالایشگاه‌ها) یکی از دلایل اصلی انتشار طولانی مدت بوی نامطبوع و آزار دهنده در غرب بندرعباس است.
توضیحات رئیس شورای امر به معروف محیط زیست هرمزگان درباره عامل بوی نامطبوع بندرعباس

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان حبیب مسیحی تازیانی درخصوص پیگیری و مطالبات مردمی پیرامون انتشار بوی نامطبوع در غرب استان گفت: کارشناسان در بررسی‌های میدانی تعدادی از محل‌های تخلیه پسماند‌های نفتی که با مواد اسیدی نیز همراه است را در اطراف این کانون‌های صنعتی مشاهده و شناسایی کرده‌اند.

به گفته رییس شورای امربه معروف و نهی از منکر محیط زیست هرمزگان، برای رفع آثار این آلودگی برنامه هایی در حال بازبینی است.

وی افزود: انتشار شدید بوی نامطبوع شبیه گاز در محدوده وسیعی از غرب بندرعباس تا حوالی بندرخمیر، حدود ۶ ماه است که موجب نارضایتی شدید مردم و شاغلان در صنایع غرب بندرعباس شده است.

رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر محیط زیست هرمزگان تصریح کرد: تاکنون چندین نظر و فرضیه توسط اداره‌کل محیط زیست استان درباره دلیل این آلودگی زیست محیطی مطرح شده است که تخلیه خودسرانه پسماند نفتی توسط پالایشگاه‌ها آخرین اظهارنظر در این مورد است.

وی اضافه کرد: پیش از این خروجی گاز از فلر‌های پالایشگاهی و شهرک صنعتی خلیج فارس به عنوان منشاء این آلودگی اعلام شده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.