ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۸۰۹
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳
رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر در این استان قصد ایجاد طرح‌های اشتغال زایی وجود داشته باشد، موانع مختلفی هم دستگاه‌های دولتی و هم برخی از افراد برای آن ایجاد می‌کنند.

انتقاد رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد دستگاه‌ها در ایجاد اشتغال برای جوانان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد؛ آیت الله سید نصیر حسینی به ضرورت توجه به مسئله اشتغال در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و یادآور شد: استان ما محروم و در زمینه زیرساخت‌های اشتغال، صنعت و کشاورزی بستر‌ها اندک است.

آیت الله حسینی با اظهار تاسف از اینکه فقر و بیکاری در این استان فراوان و باید کمک کرد، افزود: هرچند منابعی مثل نفت، آب، گاز و جنگل در استان وجود دارد، ولی اینکه مشکل استان ما را حل کرده باشد، این گونه نیست.

امام جمعه یاسوج بیان کرد: در گشت هوایی که در سفر رئیس جمهور در استان انجام دادیم، به غیر از کوه، جنگل و بیابان‌های لم یزرع و غیر قابل کشت چیزی مشاهده نشد.

وی با بیان اینکه در استان‌های دیگر دشت‌های کشاورزی بسیاری وجود دارد، ادامه داد: آب نیز از مناطق دیگر به ویژه از استان ما نیز برای این استان‌ها می‌برند، ولی استان ما به غیر از کوه و دره چیزی ندارد و صنعت نیز نداریم.

آیت الله حسینی تاکید کرد: ما همیشه گفته‌ایم که آب جریان ملی، برای همه و کشور است و مدیریت ملی، منطقه‌ای و کشوری دارد و سد‌ها مربوط به کشور هستند، منتها استان ما نیز نیاز دارد.

خطیب جمعه یاسوج تصریح کرد: شنیده شده که گاهی اوقات فرزندان این استان که قصد کار در استان‌های دیگر را دارند آن‌ها را غیر بومی تلقی می‌کنند که این کار اشتباهی است.

وی افزود: وقتی در استانی صنعتی راه اندازی می‌شود، این صنعت ملی است و نباید فرزندان این استان غیر بومی تلقی شوند که این بی‌عدالتی است.

آیت الله حسینی یادآور شد: برخی از استان‌ها از آب این استان در راستای سرمایه‌گذاری در استان خود استفاده می‌کنند، ولی در اشتغال جوانان این استان در همین استان‌ها، آن‌ها را غیر بومی تلقی می‌کنند.

امام جمعه یاسوج اظهار کرد: اگر در این استان قصد ایجاد طرح‌های اشتغال زایی وجود داشته باشد، موانع مختلفی هم دستگاه‌های دولتی و هم برخی از افراد برای آن ایجاد می‌کنند و گاهی اوقات خود دستگاه‌های دولتی معارض‌ها را وسط میدان می‌آورند.

وی ضمن تاکید بر اینکه ادارات نباید موانع برای کار و اشتغال ایجاد و باید بستر را برای کار و فعالیت فراهم کنند، گفت: محیط زیست و منابع طبیعی مال مردم بوده و باید در راستای اشتغال، مسکن و دیگر مسائل از آن‌ها به بهترین نحو استفاده کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.