ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۸۰۳
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱
رئیس ستاد امر به معروف خوزستان:
رئیس ستاد امر به معروف خوزستان با بیان این‌که حجاب مسئله اجتماعی است نه فردی، بیان داشت: وقتی فردی ملزم به رعایت دین اسلامی شد باید تمام قوانین آن را رعایت کند.
حجاب مسئله اجتماعی است نه فردی/ رعایت حجاب در حقیقت احترام به قانون است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف استان خوزستان؛ حجت‌ الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد در خطبه های نماز جمعه با تأکید بر رعایت حجاب در جامعه گفت: انسان دارای غرائز گوناگون است که یکی از این غرائز، شهوت است و شهوت انسان می‌تواند فوق تصور خطرناک باشد.

رئیس ستاد امر به معروف خوزستان تأکید کرد: اصرار اسلام در مرحله اول جلوگیری از محرکه‌ها است.

وی تصریح کرد: حجاب قانون کشور، قرآن، شرع، اسلام و عرف است. ۳۰۰ هزار شهید دادیم تا بانوان ما حجاب برتر داشته باشند و این مطالبه نظام اسلامی است و اولین کار نظام اسلامی باید این باشد که جلوی محرکه‌ها را بگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: حجاب مسئله اجتماعی است نه فردی. وقتی فردی ملزم به رعایت دین اسلامی شد باید تمام قوانین آن را رعایت کند. حتی کسانی که از اروپا به کشور اسلامی می‌آیند روسری سرشان است و به این قانون احترام می‌گذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.