ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۷۹۲
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳
نخستین دوره تخصصی «حقوق امر به معروف و نهی از منکر ویژه قضات» از سوی قوه قضائیه با شرکت ۱۵۰ نفر از قضات استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ دادگستری خراسان رضوی از استان‌های پیشتاز در برگزاری این دوره که از دوره‌های الزامی مصوب آموزش قوه قضائیه است، می‌باشد.

این دوره از روز شنبه تا دوشنبه هفته جاری به صورت برخط برگزار شد.

دکتر صادق منش، مدرس این دوره بود که به طرح مطالبی در خصوص چیستی و ضرورت ورود به شاخه جدید علمی با عنوان حقوق امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.

وی در ادامه مباحث خویش، پیشینه تقنینی در حوزه فریضتین، حقوق قانونی آمران به معروف و ناهیان از منکر، مبانی قانونی تشکیل و وظایف شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های امر به معروف و نهی از منکر و نیز نقد رویه قضایی در تعدادی از قرارهای نهایی و احکام دادگاه‌ها در خصوص این موضوع را تشریح کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.