ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۷۶۵
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
رئیس ستاد امر به معروف هرمزگان:
رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان با ذکر این نکته که مهم‌ترین خط مشی رئیس جمهور، تحقق عدالت اجتماعی است، گفت: اگر می‌خواهیم فاصله طبقاتی را کاهش دهیم باید عدالت اجتماعی در جامعه را محقق کنیم.
راهکار کاهش فاصله طبقاتی، تحقق عدالت اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان که در سالن اجتماعات فرهنگسرای طوبی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، با اشاره به رویکرد دولت‌های مختلف، اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم جهادی و انقلابی است. در تمام مسائل راهبرد این دولت، راهبرد جهادی است و در مسیر «ما می‌توانیم» گام بر می‌دارد و با این نوع نگاه برای حل مسائل و چالش‌ها اقدام می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با بیانیه گام دوم مانوس باشند و آگاه باشند که موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) چیست تا مسیر حرکت دستگاه‌ها منطبق با گام دوم انقلاب باشد.

رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان با ذکر این نکته که مهم‌ترین خط مشی رئیس جمهور، تحقق عدالت اجتماعی است، ابراز کرد: اگر می‌خواهیم فاصله طبقاتی را کاهش دهیم باید عدالت اجتماعی در جامعه را محقق کنیم و مدیران باید مسیر عدالت را در دستگاه تخصصی خود را مورد مطالعه قرار دهند و در آن مسیر حرکت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده با ذکر این نکته که فاصله میان مسئولین و مردم باید روز به روز کاهش پیدا کند، بیان کرد: قابل قبول نیست که مدیر دولت مردمی سیزدهم ارتباط قوی با مردم نداشته باشند. مدیران دستگاه‌ها باید در سفر‌ها و بازدید‌های خود وقت مناسبی را برای دیدار با مردم اختصاص دهند.

وی افزود: هر چه مدیران و مسئولین از مردم فاصله بگیرند، اعتماد عمومی جامعه نسبت به دولت کم‌رنگ می‌شود و همین امر باعث می‌شود که دولت نتواند سیاست‌های خود در بخش‌های مختلف را عملی و اجرایی کند.

رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان با اشاره به اهمیت انتخاب حلقه مشاوران نخبگانی تصریح کرد: یک مسئول هرچه دارای تخصص و اشراف نسبت به دستگاه خود باشد، بی‌نیاز از مشورت و استفاده از نخبگان نیستند به همین جهت بهره‌گیری از تجربه و دانش نخبگان متناسب با رشته‌های تخصصی یک امر الزامی محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده با اشاره به توجه ویژه دولت به ظرفیت‌های داخلی، مطرح کرد: دولت سیزدهم با وجود تمام دستاورد‌های بین‌المللی به هیچ عنوان نسبت به ظرفیت و توان داخلی کم توجه نبود بلکه با بهره‌گیری حداکثری از این ظرفیت‌ها، موفق به کسب نتایج در سطح روابط بین‌الملل شد.

وی با ذکر این نکته که نقطه آغازین مبارزه با فساد داخل خود اداره و دستگاه است، عنوان کرد: مدیران باید به اصل فسادستیزی که مورد تاکید رئیس جمهور است توجه ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.