ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۷۶۱
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی گفت: طی سال گذشته ۳۶ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و ۶۰ درصد از مشکلات آن‌ها برطرف گردیده است.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی؛ مهدی رضایی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر استان در بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی مشهد، اظهار کرد: این ستاد پیگیری برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی را باتوجه‌به تأکید مقام معظم رهبری بر رفع موانع در تولید و اقتصاد کشور، جزو اولویت‌های خود برشمرده و بر آن اهتمام ویژه دارد.

وی افزود: تولید یک معروف مهم است و تمام موانعی که به‌نوعی در تولید خللی ایجاد می‌کنند منکر بشمار رفته و ستاد با بررسی‌ها و پیگیری‌های مستمر برای رفع منکرات اقدام می‌کند.

رضایی با اشاره به اهمیت تشکیل شوراهای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: بر اساس قانون تمام سازمان‌ها و نهادهای اجرایی موظف به تشکیل شورای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر هستند و در آن نهاد، رئیس اداره به‌عنوان رئیس شورا معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی تشکیل شده‌اند تا مشکلات مردم را در عرصه‌های مختلف پیگیری و رفع کنند؛ اما در برخی ادارات این فلسفه به فراموشی سپرده شده و یا کم‌رنگ عمل می‌کنند از این رو شوراهای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در تمام ادارات و نهادها تشکیل شده و مهم‌ترین وظیفه آنها، شناسایی منکرات و معروفات تخصصی در حوزه مدیریتی مربوطه است. شوراها برای احصا و گسترش معروفات و کاهش منکرات تلاش می‌کنند و ستاد نیز بر این اقدامات نظارت دارد.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خراسان رضوی با اعلام این خبر که از سال گذشته این ستاد پیگیری مطالبات مردم در تمام حوزه‌ها به‌ویژه اقتصادی و تولیدی را در دستور کار خود قرار داده است، خاطرنشان کرد: در همین راستا طی سال گذشته ۳۶ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و ۶۰ درصد از مشکلات واحدهای تولیدی که مطرح شده برطرف گردیده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.