ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۷۵۵
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام تأکید کرد:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام ضمن تشریح ابعاد مختلف راهپمایی اربعین، تأکید کرد: احداث و توسعه زیرساخت های اربعین باید بدون وقفه استمرار یابد و به ایام نزدیک اربعین موکول نشوند.

توسعه زیرساخت‌ها برای پیاده‌روی اربعین باید بدون وقفه استمرار داشته باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام؛ حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار ضمن تشریع ابعاد اربعین حسینی، بیان داشت: اربعین مردم را برای مبارزه با استکبار جهانی و ظلم ستیزی آگاه کرده است.

وی افزود: حرکت معنوی، سیاسی و الهی شیعیان و آزادی خواهان جهان در اربعین در واقع ظلم ستیزی و نهضت مبارزه علیه جهان سلطه است، اربعین مردم را برای مبارزه با استکبار جهانی و ظلم ستیزی آگاه کرده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام همچنین با انتقاد از برخورد متناقض رسانه های غربی گفت: رسانه های غربی و معاند که برای موضوعات مختلف خبرسازی می کنند، برای اربعین و حماسه سازی مردم سکوت خبری پیشه کرده اند و نکاتی چون تصادف، معطلی زائران و سوانح را در اربعین منعکس می کنند اما شور و ازدحام راهپیمایان در هوای گرم و پذیرایی از زائران را نمی بینند.

امام جمعه ایلام اربعین را حلقه اتصال عاشورا با ظهور دانست و افزود: ندای مددخواهی و نصرت طلبی امام حسین(ع) از انسان های آزاده و فهیم همچنان ادامه دارد و اربعین بهترین فرصت برای اعلام یاری مسلمانان و حق طلبان از اهل بیت(ع) به ویژه امام عصر (عج) به عنوان منتقم و خونخواه شهدای عاشورا است.

وی افزود: حضور زنان محجبه با پوشش کامل اسلامی در هوای گرم، سالخوردگان عصا به دست و قامت خمیده و کودکان و نوجوانان تجلی شکوه اربعین و برشی کوچک از مقدمه ظهور امام زمان(عج) و منتقم خون های به ناحق ریخته شهدا است.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی، ایثار، وحدت، کمک کردن، پذیرایی، همراهی، مهربانی و همدلی را از جلوه های ناب راهپیمایی بزرگ اربعین برشمرد که توسط زائران و خادمان شکل گرفته و اظهار داشت: دولتمردان، مسئولان و مردم عراق همه ساله در ایام اربعین درس مهمان نوازی را به دنیا می آموزند و دولت سیزدهم، مسئولان، موکب داران و عموم مردم ایران اسلامی هم برای برگزاری اربعینی باشکوه سنگ تمام گذاشتند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام در پایان تأکید کرد: احداث و توسعه زیرساخت های اربعین باید بدون وقفه استمرار داشته باشد تا این پروژه ها بدون نقص و با دقت و وقت کافی تکمیل شوند و به ماه های نزدیک به اربعین موکول نشوند و باید بناها و موکب های ثابت و دائمی برای سال های آتی ایجاد شود و مسئولان از موکبداران مایل به ایجاد موکب های دائمی و سرمایه گذاری در استان باید استقبال کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.