ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۷۳۵
تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴
رئیس ستاد امر به معروف استان بوشهر خواستار شد؛
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوشهر با تأکید بر توجه به حوزه‌های زیرساختی فرهنگی استان عنوان کرد: در دوره‌های قبل به زیرساخت‌های فرهنگی مانند کتابخانه، اسناد ملی، سالن مورد نیاز توجه خوبی نشده که باید توجه ویژه‌ای در تخصیص اعتبارات زیرساختی لحاظ شود.

تدوین اطلس و نقشه جامع فرهنگی آسیب و فرصت، تهدید و ضعف در استان بوشهربه گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر ، آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد با بیان اینکه فرهنگ این استان اساس دیانت، بصیرت و بیداری در برابر تهاجم بیگانگان بوده خاطرنشان کرد: بوشهر همیشه در خط مقدم دفاع مقدس و دفاع از هویت‌های ملی و دینی بوده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای قوام فرهنگی است گفت: بوشهر در حوزه‌های مختلف فرهنگی این قدرت مقاومت و استقاومت در برابر تهاجمات مشهود است.

نماینده محترم ولی فقیه در استان بوشهر از تدوین اطلس و نقشه جامع فرهنگی آسیب و فرصت، تهدید و ضعف در استان خبر داد و بیان کرد: نقشه آمایش استان در 5 منطقه تقسیم و همچنین اسناد چشم‌انداز فرهنگی، راهبردی و دانش‌بنیان و فرهنگی استان تدوین و به عنوان الگو در شورای انقلاب فرهنگی مطرح شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با اشاره به مصوبات این شورا خاطرنشان کرد: با عملکرد خوب استان بوشهر، شورای فرهنگی استان در چندین سال به عنوان شورای فرهنگ عمومی ممتاز در کشور مطرح شد.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به تحول شرایط فرهنگی در حوزه زیرساخت در دولت سیزدهم گفت: در این زمینه پروژه‌های ارزشمندی محقق و عملیاتی شده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر فضای استان در وحدت را عالی و منسجم دانست و اضافه کرد: همه در راستای اندیشه‌های ارزشمند رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کنند.

آیت الله صفایی بوشهری با تأکید بر توجه به حوزه‌های زیرساختی فرهنگی استان عنوان کرد: در دوره‌های قبل به زیرساخت‌های فرهنگی مانند کتابخانه، اسناد ملی، سالن مورد نیاز توجه خوبی نشده که باید توجه ویژه‌ای در تخصیص اعتبارات زیرساختی لحاظ شود.

وی از راه‌اندازی صندوق حمایت از هنرمندان و محققان در استان خبر داد و گفت: حمایت از هنرمندان، محققان و پژوهشگران که در عرصه استانی و ملی فعال هستند در این زمینه صندوقی برای حمایت آنان راه‌اندازی شده که نیاز به حمایت دارد.

نماینده محترم ولی فقیه در استان بوشهر حمایت از نویسندگان، کانون‌ها و مؤسسه‌های فرهنگی، پروژه احداث مجتمع بزرگ قرآنی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خواستار تخصیص بودجه برای عملیاتی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.