ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۷۰۱
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مطرح کرد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: عملکرد و برنامه‌های دستگاه‌های مختلف در حوزه عفاف و حجاب در رویداد تعالی حکمرانی عفاف و حجاب اعلام می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حجت‌الاسلام دکتر محمدحسین طاهری آکردی در حاشیه رویداد تعالی حکمرانی عفاف و حجاب(بخش دستگاه‌ها) اظهار داشت: قرار است در این رویداد وضعیت گزارشات دقیق و عملیاتی مشخص و عملکرد و برنامه‌های آتی هر دستگاه در حوزه عفاف و حجاب اعلام شود.

وی افزود: باید عملکردها را ببینیم و وظایف هرچه بیشتر تطبیق و مشخص شود. همچنین از طریق این رویداد فرآیند ثابت در دستگاه‌ها و با نگاه فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب عملیاتی می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ۱۴ دستگاه در این رویداد حضور دارند و به مرور از نمایندگان سایر دستگاه‌ها نیز جهت حضور در رویداد بهره‌مند خواهیم شد و در روزهای آینده با حضور رئیس جمهور گزارش نهایی دستگاه‌ها در حوزه عفاف و حجاب ارائه می‌شود.

وی بیان داشت: یکی از اهداف برگزاری این مراسم این است که ببینیم چقدر دستگاه‌ها بر اساس مسئولیتشان عملکرد داشتند و آسیب‌شناسی‌های لازم نیز در این حوزه صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع: مهر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.