ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۹۵۷۹
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸
راهبرد اصلی ما مطالبه گری فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حقوق عامه مردم و روش کارمان سازماندهی و به کارگیری ظرفیت‌های مردمی و نیرو‌های انقلابی برای انجام مطالبه گری از مسئولان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ قربانی، مسئول تشکل ملی شهید حسن باقری در نشست با مسئولان این ستاد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این تشکل، بیان داشت: تشکل شهید باقری با ستاد‌های امر به معروف استان‌ها همکاری و هم افزایی خوبی دارد.

وی با بیان این‌که در ۲۵ استان و ۴۰ سازمان دولتی و وزارت خانه مسئول داریم، بیان داشت: راهبرد اصلی ما مطالبه گری فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حقوق عامه مردم و روش کارمان سازماندهی و به کارگیری ظرفیت‌های مردمی و نیرو‌های انقلابی برای انجام مطالبه گری از مسئولان است.

قربانی، وظیفه و مأموریت این تشکل را رصد و بررسی وضعیت عملکرد دستگاه‌های اجرایی و مدیران برشمرد و استفاده از بستر فضای مجازی برای پیگیری مطالبات، تسهیل گری برای کاهش معضلات مردم و پیگیری تخلفات و ترک فعل‌های مسئولان، تعامل و ارتباط با سایر تشکل‌ها، احصاء آسیب‌ها و مشکلات و ارائه راهکار برای کاهش و حذف آن‌ها را از موضوعاتی عنوان کرد که توسط تشکل شهید باقری پیگیری می‌شود.

گفتنی است؛ در ادامه مراسم هر کدام از اعضای تشکل به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.