ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۴۴۲
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶
با حضور خادمان و پرچم متبرک حرم مطهر رضوی برگزار شد
به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران و با حضور خادمان و مبلغین و پرچم متبرک آستان علی بن موسی الرضا(ع) همایش امر به معروف و نهی از منکر در سیره رضوی در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ همایش امر به معروف و نهی از منکر در سیره رضوی همزمان با جشن میلاد با سعادت سلطان سریر ارتضاء آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام همراه با تکریم از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر، با حضور خادمان و مبلغین حرم مطهر رضوی و حمل پرچم متبرک آن بارگاه، در قالب کاروان سایه خورشید در مجتمع فرهنگی اهل بیت (ع) شهرستان ساری برگزار شد.

در این همایش که با حضور حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده معزز، ولی فقیه در مازندران و محمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد، از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر در قالب تشکل‌های مردمی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر تخصصی و دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی سطح استان تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.