ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۴۴۰
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
در دیدار دبیر ستاد با معاون اجتماعی سپاه استان مطرح شد
برنامه ریزی برای برگزاری چندین دوره آموزشی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر و با همکاری سپاه صاحب الامر استان قزوین و ستاد امر به معرف و نهی از منکر صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و  نهی از منکر دیداری بین حجت الاسلام والمسلمین احمدی دبیر این ستاد با جناب سرهنگ نجاتی معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الامر (عج)  و با حضورمعاون اجتماعی و معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

 در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین احمدی با برشمردن تکالیف مشترک دو نهاد گفت:دوره های آموزشی که سابق بر این توسط دو نهاد برگزار می شود بسیار کارآمد بوده و این جریان باید استمرار داشته باشد.

وی افزود:آموزش یکی از مهمترین ارکان احیا امر به معروف و نهی از منکر است و اگر این آموزش ها به درستی به دست مردم نرسد نتیجه ای جز ایجاد چالش های اجتماعی و فاصله گرفتن مردم از این دو فریضه الهی نخواهد داشت.

این مقام مسئول تاکید کرد: دوره های تربیت ضابطین امر به معروف و نهی از منکر و دوره های تربیت مربی با قوت ادامه خواهند یافت و همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر با سپاه پاسداران سرشار از برکت خواهد  بود.

در ادامه این دیدار سرهنگ نجاتی معاون اجتماعی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با اشاره به دوره تربیت مربی امر به معروف و نهی از منکر که سال گذشته با همکاری دو نهاد برگزار شد گفت:دوره های آموزشی باید هدفمند و  مستمر باشند تا اثر بخشی بهتری داشته باشند.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر ظرفیت هایی دارند که اگر درکنار هم از این ظرفیت های بهره برداری شود بدون شک نتایج مطلوبی در پی خواهد داشت.

در پایان این دیدار نیز برنامه ریزی هایی برای برگزاری  چندین دوره آموزشی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر و با همکاری سپاه صاحب الامر استان قزوین و ستاد امر به معرف و نهی از منکر صورت گرفت.

 

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.