ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۴۳۷
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی:
نماینده ولی‌فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، با اشاره به تلاش خستگی ناپذیر پلیس در مقابله با ناهنجاری‌ها گفت: ایستادگی قاطعانه نیروهای نظامی و انتظامی، دشمنان را که درصدد القاء ناکارآمدی نظام و ناامیدی مردم هستند، مأیوس کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در دیدار با جانشین فرمانده کل انتظامی کشور، اظهار داشت: باید قدردان تلاش کسانی باشیم که برای امنیت مردم تلاش می‌کنند.

 

وی افزود: ایثار و فدارکاری کارکنان انتظامی و مرزبانی استان در مأموریت‌های گوناگون برکسی پوشیده نیست و ما همه قدردان این زحمات شبانه روزی هستیم.

 

نماینده ولی‌فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، با اشاره به تلاش و ایثار شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان پلیس در مقابله با ناهنجاری‌ها و جرایم، خاطرنشان کرد: ایستادگی قاطعانه نیروهای نظامی و انتظامی، دشمنان را که درصدد القاء ناکارآمدی نظام و ناامیدی مردم هستند، مأیوس کرد.

 

وی ادامه داد: نیروهای نظامی و انتظامی ما وقتی زیر آیات قرآن کریم رژه می‌روند، نشان از این است که همه همچون سردار شهید سلیمانی شاگردان مکتب امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای هستند.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین قریشی، ابراز داشت: امروز کارکنان پلیس در راه امنیت مردم، با جان و دل و با روحیه جهادی و انقلابی خدمت می‌کنند که شهداء و جانبازان پلیس، خود گواه روشن این موضوع هستند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.