ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۴۳۶
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷
سردار رضایی تاکید کرد؛
جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور گفت: هرکس به فکر ایجاد خدشه در امنیت پایدار باشد، با سخت‌ترین برخوردها مواجه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، سردار سرتیپ قاسم رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: امروز امنیت پایدار و باثبات در مرزها داریم که این امر در سایه خون شهدا و همراهی مردم محقق شده است.

 

وی افزود: خوشبختانه مرزهای شمال‌غرب و استان آذربایجان‌غربی شاهد امنیت پایدار هستند که تلاش نیروهای مرزبانی و دیگر نیروهای امنیتی در این مناطق چشمگیر و قابل توجه است.

 

جانشین فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: پایداری امنیت منوط به احساس وظیفه همه از مردم و مسئولان است.

 

وی با اشاره به تلاش دشمن در ایجاد ناامنی، ادامه داد: نیروهای انتظامی و مرزبانی با تمام توان در راه تحقق امنیت تلاش دارند و دشمن هم این نکته را دانسته است.

 

سردار رضایی تأکید کرد: هرکس به فکر ایجاد خدشه در امنیت پایدار باشد، با سخت‌ترین برخوردها مواجه خواهد شد.

 

وی ابراز داشت: در اغتشاشات سال گذشته با مدیریت عالی فرماندهان و نیز جانفشانی نیروهای انتظامی و امنیتی شاهد یأس دشمنان بودیم که هوشیاری مردم موجب شکست تمام نقشه‌های دشمنان شد.

 

جانشین فرمانده‌کل انتظامی، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز را ممنوع دانست و بیان داشت: هشدارها در این زمینه داده شده است و امیدواریم مردم نسبت به جلوگیری از تبعات بعدی از نگهداری این اقلام خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.