ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۴۳۵
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
علی شجاع حیدری دبیر ستاد، عباس زنگی آبادی ارزیاب و محمد حسین عرب مسئول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت معادن ذغال سنگ کرمان با ایشان و تعدادی از اعضا شورا امر به معروف دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان؛ علی شجاع حیدری دبیر ستاد، عباس زنگی آبادی ارزیاب و محمد حسین عرب مسئول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت معادن ذغال سنگ کرمان با ایشان و تعدادی از اعضا شورا امر به معروف شرکت ذغال سنگ دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار محسن شریفی، مدیرعامل شرکت ذغال سنگ کرمان گزارشی از آخرین اقدامات و فعالیت های انجام گرفته در رابطه با کارهای فرهنگی در شرکت زغالسنگ کرمان را ارائه نمود.

علی شجاع حیدری ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های فرهنگی شرکت ذغال سنگ کرمان اظهار داشت: امر به معروف و تذکر مردم نسبت به کارکنان دستگاه ها و همچنین نسبت به مسئولین نهادهای اجرایی از حقوق عمومی مردم می باشد.

شجاع حیدری افزود: اگر شیوه های صحیح امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی اجرا شود این دو فریضه واجب الهی شیرین و با استقبال مردم روبرو می گردد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.