ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۴۳۳
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سراب با حضور حجة الاسلام دکترهادی معاون مطالبه گری و حجة الاسلام زاده حسنعلی مدیر امور دستگاه های اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار گردید.
 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سراب با حضور حجة الاسلام دکترهادی معاون مطالبه گری و حجة الاسلام زاده حسنعلی مدیر امور دستگاه های اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار گردید.

در این جلسه حجة الاسلام دکترهادی وظایف اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر را تبیین کرد و تاکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کرد.

در پایان جلسه آقای حسن عطامهر به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سراب معرفی شد و از زحمات جناب سرهنگ محمد صبحی تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.