ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۷۴
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۸
رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:
رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: با حضور دبیر جدید ستاد با قوت و قدرت بیشتری در مسیر اجرای قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر و همچنین تحقق منویات و بیانات امامین انقلاب که بر گرفته از متن قرآن و روایات است، حرکت خواهد کرد.

ستاد امر به معروف در مسیر خدمت به مردم و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب با صلابت به مسیر خود ادامه می دهد

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ آیت الله صدیقی در مراسم معارفه دبیر جدید ستاد امر به معروف که پیش از ظهر ۷ خردادماه ۱۴۰۲ برگزار شد، توصیه کرد که ستاد در دوره جدید باید با صلابت به راه خود ادامه داده و برنامه های مؤثر و تلاش شبانه روزی در عرصه های جدید داشته باشد تا بتواند در خدمت امام زمان(عج) و نائب به حق ایشان باشد.

وی پست ها را امانت دانست که قبول آن مشقت دارد و بیان داشت: قبول امانت در نظام اسلامی با وجود مشکلات بیرونی و داخلی، تلاش نفوذی ها، شیطنت دشمنان و حاکمیت شبکه های غربی که اصل اسلام، قرآن، عترت، ولایت فقیه و... را بمباران می کنند، کار سخت و دشواری است.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به این که در راه احیای فریضتین باید همانند شهید سلیمانی اهل مبارزه بود، خاطرنشان کرد: با حضور دبیر جدید ستاد با قوت و قدرت بیشتری در مسیر اجرای قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر و همچنین تحقق منویات و بیانات امامین انقلاب که بر گرفته از متن قرآن و روایات است، حرکت خواهد کرد.

آیت الله صدیقی، احیای امر به معروف و نهی از منکر را عرصه جنگ برای حفظ ارزش ها و مقابله با منکرات دانست و گفت: ستاد نیرو، عِده و عُده خاصی ندارد، ولی مورد عنایت حق تعالی و امام زمان(عج) بوده و از پشتیبانی قانونی و حمایت های مردمی بهره می برد.

وی با تأکید بر حضور فعال ستاد امر به معروف و نهی از منکر در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تدبیر دکتر طاهری که عالم ربانی و ممتاز است، در این عرصه نقش آفرینی بیشتری داشته باشیم.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: کار انجام نگرفته بسیار فراوانی داریم و باید همانند قهرمان های هشت سال دفاع مقدس با از خود گذشتگی، روحیه فداکاری و جهاد همراه با عقلانیت و استناد به اسناد بالادستی پیش رویم.

امام جمعه موقت تهران با بیان این که دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر براساس مشورت های مختلف با صاحب نظران و گفت وگوهای متعدد انتخاب شده است، یادآور شد: بحمدلله آقای دکتر طاهری هم در علوم حوزوی جز شایستگان هستند و هم در علوم دانشگاهی فرد فرهیخته ای به شمار می آیند.

وی اضافه کرد: دکتر طاهری ضمن سابقه مدیریت دانشگاه، از شاگردان علامه مصباح یزدی بوده و از نظر سعه صدر و بلند نظری به فضل الله الهی استعداد لازم را دارا هستند، لذا امیدواریم دوستان در فضای جدید با طراوت بیشتری به خدمت گذاری برای نظام اسلامی و مردم مظلوم که مورد هجمه بی امان شیطان روزگار هستند، بپردازند.

آیت الله صدیقی همچنین از اقدامات دکتر هاشمی گلپایگانی تقدیر کرد و ایشان را فردی معتمد، فرهیخته، صاحب نظر و اصیل دانست.

وی گفت: دکتر هاشمی گلپایگانی در مدت قبول مسئولیت دبیری ستاد در حد توانشان تلاش کرده و برای دین، نظام و احیای فریضتین سعی بلیغ داشتند. ما نیز بحمدلله هیچگاه زاویه و اختلافی با ایشان نداشتیم، ولی سنت الهی این است که هر آغازی پایانی دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.