ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۶۵
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹
حجت الاسلام دکتر محمد حسین طاهری آکردی به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور منصوب شد.

حجت الاسلام دکتر طاهری آکردی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور شدبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ آیت الله کاظم صدیقی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی حکمی حجت الاسلام دکتر محمدحسین طاهری آکِردی را به عنوان دبیر این ستاد منصوب کرد.

گفتنی است حجت الاسلام دکتر محمدحسین طاهری آکردی، متولد سال ۱۳۵۴ در قم است. وی در سال ۱۳۶۸ وارد حوزه علمیه قم شد.

ایشان در کنار دروس حوزوی به دروس آکادمیک و دانشگاهی نیز پرداخت و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته ادیان و عرفان گردید و هم اکنون به عنوان عضو هیئت علمی و دانشیار گروه ادیان موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) فعالیت می نمایند.

از سوابق وی میتوان به مشاور فرهنگی رئیس کل دیوان محاسبات کشور، ریاست مرکز آموزش مجازی موسسه امام خمینی(ره)، ریاست موسسه بین المللی آینده پژوهی، دین و صلح جهانی اشاره کرد.

لازم به ذکر است پیش از حجت الاسلام دکتر محمد حسین طاهری آکردی، دکتر هاشمی گلپایگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.