ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۵۳
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۹
جلسه حجت الاسلام والمسلمین سالمی،دبیرستاد امربه معروف و نهی از منکر قشم با فرماندهی فراجا شهرستان قشم به منظور فراهم ساختن زمینه های پیشگیری از جرائم و هنجار شکنی جهت هم افزایی لازم با یکدیگر برگزار گردید.

اصل و اساس تمام اقدامات و برنامه های فراجا برپایه فریضه  امربه معروف و نهی از منکر بنا شده است

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان: جلسه حجت الاسلام والمسلمین سالمی،دبیرستاد امربه معروف و نهی از منکر قشم با فرماندهی فراجا شهرستان قشم به منظور فراهم ساختن زمینه های پیشگیری از جرائم و هنجار شکنی جهت هم افزایی لازم با یکدیگر برگزار گردید.

 

دبیرستاد امربه معروف و نهی از منکر قشم ضمن گرامی داشت یاد شهدای فراجا و تقدیر از عملکرد فراجا بیان کرد: باید بصورت جدی از مجموعه ستاد امربه معروف و نهی از منکر حمایت و پشتیبانی لازم صورت گیرد تا بتواند درخصوص برطرف کردن منکرات سطح جامعه به بهترین شکل ممکن عمل کند.

 

 حجت الا سلام والمسلمین سالمی با تأکید به این نکته که ستاد امربه معروف و نهی از منکر در خط مقدم مطالبه گری در بین مردم  قرار دارد به همین دلیل باید مثل همیشه در موضوع اعتمادسازی مردمی و افزایش سرمایه اجتماعی نقش‌آفرین باشدو در این مسیر فراجا نقش بسزایی دارد.

 

وی افزود: اصل و اساس تمام اقدامات و برنامه های فراجا برپایه فریضه  امربه معروف و نهی از منکر بنا شده است.

 

در پایان فرمانده انتظامی قشم ضمن تشریح عملکرد پلیس در عرصه‌های مختلف، گزارشی از اقدامات صورت گرفته را عنوان و آمادگی خود را جهت اجرای برنامه‌ها و اقامه امربه معروف و نهی از منکر در سطح جزیره را اعلام کرد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.