ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۵۰
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم
جلسه حجت الاسلام سالمی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم با مدیریت حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان قشم جناب حجت الاسلام والمسلمین نجاتی زاده درخصوص اهداف و تعامل در اجرای برنامه های ستاد برگزار گردید.

تعامل و همکاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر با حوزه های علیمه نقش بسزایی در برطرف کردن منکرات در جامعه دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان: جلسه حجت الاسلام سالمی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم با مدیریت حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان قشم جناب حجت الاسلام والمسلمین نجاتی زاده درخصوص  اهداف و تعامل در اجرای برنامه های ستاد برگزار گردید.

حجت الاسلام سالمی در این جلسه بیان کرد: با توجه به جایگاه ویژه طلاب در بین مردم این قشر می‌تواند نقش قابل توجهی در احیای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه داشته باشد.

سالمی افزود:  طلاب حوزه علمیه، بهترین آمران به معروف و ناهیان از منکرهستند، چرا که  منبری که در اختیار آن ها قرار دارد بهترین ابزار برای تبیین و تبلیغ امربه معروف و نهی از منکر است.

 دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر ادامه داد: توقعی که از حوزه های علمیه در موضوع امربه ‌معروف بسیار  است، حوزه های علمیه  مبدأ و ابزار مناسبی برای ترویج امربه معروف و نهی از منکر در جامعه است.

 

در پایان حجت الاسلام والمسلمین نجاتی زاده،مدیریت حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان قشم از زحمات و تلاش‌های  صورت گرفته درستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم قدردانی نمودند، استفاده از ظرفیت حوزه علمیه در راستای احیای امربه معروف و نهی از منکر در سطح جامعه تاکید و  اولویت خودبیان کرد.

انتهای پیام//

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.