ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۴۸
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر شهرستان نکا با حضور در بیمارستان امام حسین(ع) این شهرستان با ریاست کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ محمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر شهرستان نکا با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان، با ریاست و کارکنان این مجموعه دیدار و بر رعایت قوانین و الزامات ابلاغ شده در حوزه عفاف و حجاب توسط کلیه کارکنان و مراجعین تاکید کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نکا در اینجلسه که با حضور ریاست، اعضای شورای فرهنگی، مدیرداخلی، مدیرپرستاری، مدیراداری، امام جماعت، فرمانده محترم پایگاه، مدیر حراست و روابط عمومی بیمارستان برگزار شد با تاکید بر لزوم رعایت قوانین عفاف و حجاب توسط آحاد مردم در بدو ورود به محیط بیمارستان، اظهار کرد: در این حوزه قاطعیت و وظیفه شناسی مجموعه حراست با استفاده از امر تذکر لسانی اولین اقدام است که در صورت عدم رعایت و التزام افراد به مواد قانونی، با احترام از ورود افراد مکشوفه به داخل بیمارستان ممانعت بعمل آید.

محمدی عنوان داشت: مسئولیت عفاف و حجاب در دستگاه‌ها و مراکز خدماتی و درمانی با ریاست آن مجموعه است و در صورت تخلف هر یک از کارکنان به ویژه در خدمات دهی به افراد مکشوفه برابر مقررات با خاطیان و مجموعه نظارتی آن دستگاه برخورد خواهد شد.

در ادامه با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ریاست بیمارستان از بخش‌های مختلف و نحوه خدمات دهی به مراجعین بیمارستان بازدید بعمل آمد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.