ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۴۷
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
در پی اظهارات و مواضع انقلابی حجت الاسلام والمسلمین علی اسفندیاری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان چالوس درخصوص لزوم رعایت قوانین عفاف حجاب ابلاغ شده به دستگاهها، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چالوس از این موضع گیری انقلابی با صدور پیامی حمایت و تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان چالوس با صدور پیامی از حجت الاسلام والمسلمین علی اسفندیاری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان چالوس به جهت موضع گیری صریح در خصوص ضرورت رعایت قوانین عفاف حجاب ابلاغ شده از سوی وزارت کشور در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس تقدیر و تشکر کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اسفندیاری معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان چالوس در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن اینکه اقامه نماز را در دستگاهها از جمله بزرگترین معروفات دانست، خاطر نشان کرد: مسئول عفاف حجاب در دستگاهها ریاست و یا بالاترین مقام آن مجموعه می‌باشد که باید به وظایف ذاتی و قانونی خود عمل نماید.

این مدیر انقلابی عنوان کرد: درصورت مشاهده عدم رعایت الزامات قانونی عفاف و حجاب از سوی پرسنل ادارات، مدیر آن دستگاه باید پاسخگو باشد زیرا رعایت قوانین به ویژه در حوزه عفاف حجاب در دستگاهها امر الزامی می‌باشد.

دبیر ستاد امربه‌معروف ونهی‌ازمنکر شهرستان در تایید سخنان حجت الاسلام والمسلمین اسفندیاری با محکوم کردن صحبت‌ها و نظرات غیرکارشناسانه برخی از مسئولین و علما در سطح شهرستان، خواستار حمایت از چنین تصمیمات انقلابی در راستای اتحاد و وحدت رویه مدیران برای برخورد با این منکرات علنی شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.