ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۴۵
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶
اعضای قرارگاه ۲۱ تیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران با علی گرمه ای مدیر کل بازرسی مازندران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ نشست مشترک اعضای قرارگاه ۲۱ تیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با مدیر کل بازرسی مازندران در اداره کل بازرسی استان برگزار شد.

در این دیدار که با حضور مهرداد محمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و علی گرمه‌ای مدیر کل بازرسی مازندران برگزار شد، از سوی هر دو نهاد بر رعایت شاخص‌های ابلاغی عفاف و حجاب از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دستگاهها، تاکید و مقرر گردید با تشکیل و راه اندازی تیم‌های نظارت و ارزیابی، از وضعیت دستگاه‌های اجرایی سطح استان به ویژه در حوزه عفاف و حجاب بصورت مشترک بازرسی بعمل آید.

گفتنی است برای دستگاه‌های اجرایی سطح استان پس از بازرسی‌های انجام شده در سه مرحله (خودارزیابی توسط خود دستگاهها-گزارشات مردمی و گزارش تیم‌های نظارت و ارزیابی) کارنامه عملکرد صادر و به مراجع ذیصلاح ارائه خواهد گردید.

شایان ذکر است طبق دستورالعمل اجرایی جشنواره شهید رجایی از سال ۱۴۰۱، بخشی از ارزیابی دستگاه‌ها به ستاد امر به معروف و نهی از منکر محول شده که رعایت شاخص‌های ابلاغی در حوزه عفاف و حجاب و فعالیت شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌ها از جمله موارد مورد تاکید ستاد جهت رتبه بندی دستگاه‌ها محسوب می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.