ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۳۱
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خبر داد:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار:اگر ستاد امر به معروف نهی از منکر گزارشی در باره مدیری به استانداری ارسال کند بدون شک این گزارش در ارزیابی مدیران استان موثر خواهد بود

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین در دیداری که صبح امروز بین حجت الاسلام والمسلمین احمدی دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین به همراه معاونین این ستاد با جناب آقای عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین برگزار شد دبیر این ستاد با اشاره به فرارسیدن موسم برقراری قرارگاه 21 تیر گفت:

قرارگاه 21 تیر با موضوع نظارت بر عفاف و حجاب ادارات در ستاد امر به معروف و نهی از منکر مستقر شده است و ابلاغیه ها و شاخص های لازم به تمامی ادارات ارسال شده ست.

وی افزود:در جریان بازرسی های محسوس و نامحسوسی که توسط افراد مورد وثوق ستاد امر به معروف و نهی از منکر از ادارات به عمل خواهد آمد ادارات مورد ارزیابی و نمره دهی  قرارخواهند گرفت  و این نمره دهی به صورت مستقیم در ارزیابی عملکرد مدیر کل آن اداره و نهاد اجرایی تاثیر خواهد گذاشت.

این مقام مسئول تاکید کرد:استانداری به عنوان عالی ترین جایگاه اداری استان و مرکز ارتباط سایر ادارات می تواند در هماهنگی و افزایش تعامل در جریان اجرای این طرح بسیار کمک کند و مقدمات همکاری و هم افزایی ادارات با ستاد امر به معروف و نهی از منکر را فراهم نماید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد:انتظاری که از استانداری وجود دارد این است که به نتیجه گزاراش های بازرسین ترتیب اثر بدهد و شاخص های عفاف و حجاب را در ارزیابی مدیران مورد توجه قرار دهد.

در ادامه این دیدار جناب آقای عباس  کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت:رویه های موجود در قرارگاه 21 تیر در سال های گذشته باعث شد که در موفقیت کامل این طرح خلل وارد شود و این به معنای اراده نداشتن ادارات بر اصلاح وضع عفاف و حجاب نیست بلکه به معنای اشتباهاتی است که بعضا در نوع مواجه ی بازرسین با ادارات و مدیران دیده می شد.

 

وی افزود:پختگی و توانمندی بازرسین و گروهی که به عنوان ناظر وارد ادارات می شوند متضمن موفقیت قرارگاه 21 تیر و همکاری بیشتر ادارات با این قرارگاه خواهد بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: گذشته از مسائل و ضوابط اداری،  امر به معروف و نهی از منکر برای ما تکلیف و دغدغه است.

عباس کاظمی تاکید کرد: اگر ستاد امر به معروف نهی از منکر گزارشی در باره مدیری به استانداری ارسال کند بدون شک این گزارش در ارزیابی مدیران استان موثر خواهد بود. اگر بر اساس این شاخص ها مدیری شایسته تقدیر باشد قطعا این اتفاق خواهد افتاد و بالعکس.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.