ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۲۸
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
در جلسه قرارگاه فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی مطرح شد:
جلسه قرارگاه فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی جلسه قرارگاه فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد برگزار شد، حجت الاسلام رحیمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی به ارائه دیدگاه‌های خود در زمینه مسائل فرهنگی پرداخت.
حجت الاسلام رحیمی در این نشست پیشنهاد داد به دلیل قرابت جغرافیایی و فرهنگی خراسان شمالی با شهر سبزوار محل زندگی و شهادت شهید غیرت حمیدرضا الداغی، نمادی در ورودی‌های استان و سطح شهر بجنورد به یاد و بزرگداشت این شهید والامقام قرار داده شود.
دبیر ستاد امر به معروف همچنین خاطر نشان کرد ستاد امر به معروف پیگیر ایجاد شورای امر به معروف کانون مداحان استان است و پیشنهاد داد سازمان تبلیغات با برگزاری همایشی از مداحان استان، شاخص‌های مداح طراز انقلاب اسلامی را به این جمع یادآور شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.