ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۱۷
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: نرم افزار مطالبه‌گری سو و اتاق وضعیت ستاد استان راه اندازی شده است و مطالبات مردمی دریافت می‌شود و این نقش واسط ارتباط مردم با ادارات در حال انجام است.
راه اندازی نرم افزار مطالبه گری «سو» در ستاد امر به معروف خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف استان خراسان رضوی، مهدی رضایی در جلسه تبادل نظر با قضات و وکلای ویژه رسیدگی کننده به پرونده‌های آمرین به معروف و ناهیان از منکر: از زحمات آمرین به معروف و ناهیان منکر قدردانی می‌کنم. ستاد از نظر زیرساختی تقویت شده و از لحاظ نرم افزاری ارتقا پیدا کرده است.

وی افزود: در سالی که گذشت بروزرسانی روش‌های جدید در دستور کار ستاد استان قرار گرفت و مکانیزه کردن سامانه جذب و آموزش نیروهای مردمی طلایه‌داران ساماندهی شد به طوری که دیگر برای عضویت در طلایه‌داران نیازی به حضور فرد نیست و تمامی مراحل جذب و آموزش تا صدور کارت به صورت هوشمند و نرم افزاری صورت می‌گیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی بیان داشت: رسالت اصلی ستاد در حوزه امر به معروف و نهی از منکر مطالبه‌گری از دستگاه‌های اداری است، اعتقاد ما این است که اگر دستگاه‌های اداری وظایفشان را بدرستی انجام بدهند آسیب‌هایی که در سطح جامعه است به شدت کاهش پیدا خواهد کرد چون هر آسیبی که وجود دارد یک متولی در دستگاه‌های اداری برای رفع آن دارد.

وی ادامه داد: نرم افزار مطالبه‌گری سو و اتاق وضعیت ستاد استان راه اندازی شده است و مطالبات مردمی دریافت می‌شود و این نقش واسط ارتباط مردم با ادارات در حال انجام است. در گزارش تهیه شده از سامانه مطالبه‌گری «سو» یک اداره در پاسخ به مطالبات کوتاهی کرده است که به رئیس ستاد در استان و مقامات قضایی ارجاع داده شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.