ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۳۰۸
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۳
همزمان با آغاز دهه کرامت؛
همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد سراسر نور بانوی آب و آئینه، حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، نماهنگ ویژه تلویزیونی "بانوی والامقام" رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم، نماهنگ زیبای تلویزیونی "بانوی والامقام" به سفارش گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی تولید و رونمایی شد.

 

حجت‌الاسلام احمد قادری مدیر گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی با اعلام این خبر گفت: با هدف معرفی هر چه بهتر جلالت و عظمت بانوی کرامت و نیز جایگاه ارزشمند شهر مقدس قم به عنوان عُشّ آل محمد، این نماهنگ زیبا در صحن و سرای با صفای حضرت معصومه علیهاالسلام تصویربرداری و تولید شد و همزمان با میلاد آن حضرت، از رسانه‌های ملی پخش خواهد شد.

 

وی موضوعاتی چون: عفاف، زیارت اولی‌ها، شفاعت، اذان، عطر چادر، مادر، دختر، شهید مهدی‌ایمانی را از جمله کلیدواژه‌هایِ این سرود معرفی کرد و گفت: اجرای این سرود توسط گروه سرود فطرس قم به تهیه‌کنندگیِ ابوالفضل محمدی انجام شد.

 

مدیر گروه جهادی و خیریه شهید محمد رضا شفیعی، با اعلام اینکه مهدی ده نمکی از شعرای آئینی کشور، شعر این نماهنگ زیبا را سروده است‌، افزود: در تولید این اثرِ معنوی، حسن دینا (آهنگساز)، سید مهدی حسینی (مدیر تولید)، حسین بازیار (طراح)، نقش داشته‌اند.

 

وی در پایان ضمن تشکر از واحد رسانه و فضای مجازی آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم، مجتمع آموزشی - فرهنگی دکتر حسابی قم و کانون فرهنگی تبلیغی "مع امام منصور" که در تولید این مجموعه مشارکت داشتند، گفت: این نماهنگ در شب میلاد حضرت معصومه علیهاالسلام و دهه‌ی کرامت، از آنتن شبکه‌های ملی، پخش خواهد شد.

 

تعداد بازدید : 9

نماهنگ بانوی والا مقام

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.