ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۲۹۸
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادب برای زن محجبه در طراز اسلام را از واجبات دانست.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دومین همایش منطقه‌ای «شعر شمیم رضوی» که در سریش‌آباد برگزار شد، با تبریک و گرامیداشت ایام دهه کرامت گفت: حضرت معصومه(ع) در ۲۸ سالگی از دنیا رفتند و چون ازدواج نکرده بودن نماد زن عفیفه اسلامی هستند.

 

وی با اشاره به روایتی از امام رضا(ع) افزود: امام رضا(ع) می‌فرماید: «هرکس به زیارت حضرت معصومه(س) مشرف شود و به شرط داشتن معرفت بهشت بر وی واجب می‌شود». حضرت ابوالفضل‌العباس و حضرت فاطمه معصومه (س) تنها امامزادگانی هستند که از معصوم زیارت‌نامه دارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه دختران امروز جامعه ما باید پیروان حضرت فاطمه معصومه(س) باشند، بیان کرد: دختران پیرو حضرت فاطمه باید دارای معرفت به پروردگار متعال، دین، اهل بیت(ع) و حضرت معصومه باشند.

 

حجت‌الاسلام پورذهبی دومین ویژگی دختران پیرو حضرت معصومه(س) را علم‌اندوزی دانست و ادامه داد: دختران امروزی جامعه ما باید بخوانند، بدانند و عالم باشند تا پیروان صالحی برای این امامزاده باشند.

 

وی ادب را یکی دیگر ویژگی‌های دختران جامعه اسلامی ذکر کرد و یادآور شد: ادب برای زن محجبه در طراز اسلام، نظام، دین و تدین از واجبات است، ادب در رفتار، اخلاق، منش، کارکردن و راه رفتن برای بانوان جامعه اسلامی ضروری است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.