ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۲۹۵
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان خبر داد؛
گردهمایی مسئولان، مدیران و دبیران ستادهای امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور به میزبانی ستاد امر به معروف اصفهان برگزار می شود.

اصفهان؛ میزبان گردهمایی دبیران و مدیران ستادهای امر به معروف سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ حجت الاسلام محسن مظاهری با اعلام این مطلب گفت: این همایش با حضور آیت الله صدیقی رئیس و دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد کشور و همچنین معاونان، مدیران کل و دبیران ستادهای امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور به میزبانی شهر اصفهان در روزهای ۴ و ۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ به مدت دو روز برگزار می شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در ارتباط با اهداف برگزاری این همایش گفت: راه اندازی و تقویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان ها و شهرهای کشور برای به اهتزاز درآمدن پرچم آرمانخواهی و مطالبه گری در جامعه و پیگیری مطالبات مردمی از دستگاه ها با راه اندازی و تقویت گشت ارشاد مدیران در تمام نقاط کشور از اهداف برگزاری این همایش است.

وی هماهنگی اقدامات مرتبط با قرارگاه ۲۱ تیر به منظور اجرای دستورالعمل پوشش کارمندان دستگاه های دولتی را از دیگر اهداف این همایش عنوان کرد.

حجت الاسلام مظاهری به اهمیت سازماندهی و توسعه نظام ارتباطی ستادهای امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از موضوعات مهمی که در همایش مطرح خواهد شد سازماندهی، هماهنگی و توسعه نظام ارتباطی ستادهای امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور به عنوان یکی از راه های پیشبرد اهداف و برنامه های ستاد کشور است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در پایان اظهار داشت: همچنین در این همایش برنامه های ویژه ای همچون تجلیل از آمران به معروف، معرفی دبیران نمونه و دستگاه های موفق امر به معروف و نهی از منکر و تجلیل از خانواده معظم شهدای امر به معروف اجرایی خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.