ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۲۹۱
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵
دبیر ستاد امر به معروف اردبیل خبر داد؛
با پیگیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر اردبیل، هر پنج ضارب آمر به معروف و ناهی از منکر شهرستان نمین این استان توسط عوامل انتظامی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
دستگیری ضاربان آمر به معروف و ناهی از منکر شهرستان نمین استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اردبیل؛ حجت الاسلام سید ابراهیم میرعباس زاده در رابطه با ضرب و شتم آمر به معروف گفت: پیش از ظهر روز جمعه مورخه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ یکی از گروه‌های مردمی و جهادی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نمین گزارشی از ضرب و شتم آمر به معروف و ناهی از منکر را ثبت می کند.

وی افزود: براساس این گزارش شهروند آمر به معروف و ناهی از منکر که به همراه خانواده جهت استفاده از طبیعت جنگل فندقلو شهرستان نمین حضور داشته است، در مواجه با افراد بی حجاب که شئونات اسلامی را رعایت نکرده و مسائل غیر اخلاقی را در محیط عمومی و مقابل دیدگان مردم انجام می داده اند، اقدام به تذکر لسانی کرده و آن ها را دعوت به رعایت شئونات اسلامی می‌نماید که در این راستا افراد هنجارشکن با حمله و هجوم به این شهروند وظیفه شناس، باعث درگیری و ضرب و شتم او شده و آسیب جدی به ایشان وارد نموده اند. سپس هنجارشکنان محل را ترک و متواری می‌شوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اردبیل اضافه کرد: با پیگیری مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل، رصد و شناسایی ضاربان در دستور کار عوامل انتظامی قرار می گیرد و هر پنج ضارب در کمتر از سه ساعت دستگیر و تحویل مقامات قضایی می شوند.

وی حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر را یکی از وظایف قانونی ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانست و از آمادگی این ستاد برای دریافت گزارشات مردمی خبر داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.