ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۲۸۱
تاریخ انتشار : ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۸
آموزش امر به معروف و نهی از منکر به کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان، ۶ساعت آموزش امر به معروف و نهی از منکر، جهت کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، در۳ مرحله، برگزار گردید.

حجت‌الاسلام جعفری سرپرست معاونت علمی و مهندسی فرهنگی:
از آنجا که به فرموده امام خامنه‌ای مهمترین حوزه امر به معروف و نهی از منکر حوزه مسئولان جامعه است، در جلسه فصلی اسفند ماه ۱۴۰۱ مصوب گردید، این معاونت جهت آشنایی کارکنان دستگاه‌های اداری و اجرایی با فریضتین واجب الهی؛ که مقدمه اقامه آن می باشد؛ دوره‌های آموزشی برگزار نماید؛ پیرو این مصوبه در سال جدید دوره مذکور در سطح ادارات و کلانتری‌ها در حال برگزاری است.

وی در ادامه افزود: این آموزش‌ها که دارای کد دوره وزارت کشور (ضمن خدمت کارکنان) است و توسط اساتید مجرب تدریس می‌گردد، حول ۳ محور برگزار می‌گردد:
ضرورت، اهمیت و احکام امر به معروف و نهی از منکر.
مهارت‌های ارتباط با مخاطب.
آشنایی با مباحث حقوقی بالاخص قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر.
در ادامه اظهار نمود: مجموعه معاونت علمی و مهندسی فرهنگی آمادگی دارد به فضل الهی در سال جاری این دوره را برای تمامی ادارات برگزار نماید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.