ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۲۳۶
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی با حضور در شهرستان راز و جرگلان با اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی؛ در این دیدار حجت الاسلام میرزازاده، دبیر ستاد امر به معروف شهرستان راز و جرگلان بر سازماندهی تشکل‌های مردمی ستاد امر به معروف تاکید کرد و همچنین از تشکیل هیأتی اندیشه‌ورز در سطح شهرستان با موضوع عفاف و حجاب خبر داد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام رحیمی، دبیر ستاد امر به معروف استان خراسان شمالی بر کار تشکیلاتی و شبکه‌سازی بر اساس سیاست‌های ستاد امر به معروف کشور تاکید کرد.

حجت الاسلام رحیمی مصوبه جلسه فصلی اعضای ستاد امر به معروف استان را یادآور شده و تشکیل شوراهای امر به معروف در تمامی ادارات و سازمان‌ها را از الزامات این مصوبه دانست.

همچنین دبیر ستاد امر به معروف استان خراسان شمالی به تشریح تشکیل شوراهای امر به معروف محلات و مساجد، اصل هشتم قانون اساسی مبنی بر مطالبه متقابل مسئولان و مردم از همدیگر، قرارگاه 21 تیر، ویرایش هشتم طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف کشور و راه‌اندازی ایستگاه‌های فرهنگی در موضوع غیرت و عفاف و حجاب پرداخت.

پس از این دیدار افراد حاضر در جلسه با حضور در یادواره شهدای معلم شهرستان راز و جرگلان یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.