ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۱۹۵
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
آیت الله صدیقی:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان این که تعداد کسانی که حجاب خود را رعایت نمی‌کنند بسیار کم هستند و باید در قبال این منکر، همیشه با صبر و متانت برخورد کنیم، گفت: نباید در راستای حفظ انقلاب از کنایه‌ها و زخم‌زبان‌ها بترسیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ آیت الله صدیقی که در همایش دبیران امر به معروف و ‌نهی از منکر سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها سخن می‌گفت، افزود: شهیدان ما خون دادند که بی‌عفتی و فساد نباشد. خون شهیدان، دین را احیا و ظلم و فساد را بی‌آبرو کرد.

وی همچنین اظهار کرد: کسی که می‌خواهد امر به معروف و نهی از منکر کند باید اول از خودش شروع کند و از سوی دیگر، نباید کسی در این راستا تحقیر شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور یادآور شد: تعداد کسانی که حجاب خود را رعایت نمی‌کنند بسیار کم هستند و باید در قبال این منکر، همیشه با صبر و متانت برخورد کنیم. نباید در راستای حفظ انقلاب از کنایه‌ها و زخم‌زبان‌ها بترسیم بلکه استقامت می‌تواند ما را به اهداف‌مان برساند.

آیت الله صدیقی در ادامه سخنان خود با بیان این که هنوز برخی از وزارتخانه ها اقدام به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر نکرده و به فریضتین لبیک نگفته اند، بیان داشت: هنوز در دولت انقلابی اصلاح و تحول در برخی از دستگاه‌ها صورت نگرفته است. وزارت گردشگری وضعیت مناسبی در این عرصه حساس مأموریتی فراهم نکرده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خطاب به دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های حاکمیتی گفت: شما خودتان را سربازان اسلام و امام زمان(عج) در دستگاه های دولتی برای مقابله با فساد و ناهنجاری بدانید.

وی اضافه کرد: به گونه ای عمل کنید که دستگاه ها و مجموعه ها مکانی برای عرصه دین خدا شوند تا جریان فاسدی نتواند در آن ها خودنمایی کند. با اقدامات خود دشمن را که امید به این عوامل فاسد بسته را ناامید کنید. همچنین جلوی انتصابات ناشایست ایستادگی کنید.

آیت الله صدیقی با تأکید بر این که آمران به معروف و ناهیان از منکر در اجرای فریضتین طبیب وار عمل کنند، عنوان کرد: وظیفه طبیب نسبت به بیمار مشخص است.

وی ادامه داد: شماها باید در مباحث اخلاقی و فرائض دینی الگو باشید. آمر به معروف باید خودش عامل به آن چه توصیه می کند، باشد. دو صد گفته چو نیم کردار نیست.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با گلایه از عملکرد برخی از اساتید دانشگاه آزاد تصریح کرد: برخی از اساتید دانشگاه آزاد با وجود اینکه بر سر سفره انقلاب نشسته و به این جایگاه رسیده اند، ولی برای مخالفت با دین و تخریب و انحراف افکار و اذهان فرزندان این ملت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.