ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۱۴۷
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران مطرح کرد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران به فلسفه راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح مساجد محلات اشاره و اظهار داشت: تلاش داریم در سال جدید امامان محترم محله بعنوان روسای این شورا هر هفته یک منبر خود را به موضوع فریضتین اختصاص دهند.
پیگیری طرح «هر هفته یک منبر» با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در مساجد مازندران

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ مهرداد محمدی با حضور در شهرستان بابل با حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و آدینه پور دبیر ستاد در شهرستان بابل دیدار و گفتگو کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در این دیدار فعال سازی ستاد‌های امر به معروف و نهی از منکر شهرستانی را جزو اولویت‌های سال ۱۴۰۲ ستاد برشمرد و تصریح کرد: ستاد یک نهاد رسمی و حاکمیتی است که وظیفه ترویج و احیای اصل امر به معروف و نهی از منکر را بر اساس اصل هشتم قانون اساسی و به واسطه قانون حمایت مصوب مجلس شورای اسلامی در جامعه عهده دار است.

محمدی به فلسفه راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح مساجد محلات اشاره و اظهار داشت: تلاش داریم در سال جدید امامان محترم محله بعنوان روسای این شورا هر هفته یک منبر خود را به موضوع فریضتین اختصاص دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه جامعه تشنه دریافت معارف و آموزه‌های دینی است، تاکید کرد: اگر برای ترویج خوبی‌ها در جامعه فعالیت کنیم، یک جامعه متعالی و عاری از ناهنجاری را شاهد خواهیم بود، بنابراین موضوعات مطرح شده در منابر و مساجد می‌توانند موجب تقویت روحیه مسئولیت پذیری در آحاد مردم شود که در نهایت به ترویج خوبی‌ها در جامعه منجر خواهد شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران به تشکیل قرارگاه گشت ارشاد مدیران "گام" در این ستاد با هدف مطالبه گری، تذکر و ارشاد مسئولین اشاره و تصریح کرد: در این مسیر ابتدا تشکل‌های مردمی می‌بایست ساماندهی و پس از طی دوره‌های آموزشی با شیوه‌های مناسب نسبت به مطالبه از مسئولین در حوزه‌های تخصصی اقدام نمایند و ستاد نیز بحث حمایت‌های قانونی را در این زمینه با همکاری حاکمیت به ویژه سازمان بازرسی کل کشور انجام خواهد داد.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود به تکلیف مقام معظم رهبری به هیئات مذهبی در حوزه جهاد تبیین اشاره و عنوان داشت: ستاد راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر هیئات مذهبی را ناظر به همین موضوع در دستور کار خود دارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در پایان ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده ستاد امر به معروف شهرستان بابل، عنوان داشت: با حمایت‌های قاطعانه امام جمعه محترم و پیگیری‌های شبانه روزی دبیر ستاد شهرستان بابل شاهد رقم خوردن اتفاقات خوب در حوزه ترویج فریضتین در سطح شهرستان بابل هستیم که جای تشکر دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.