ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۱۳۵
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
گزارشی از نشست دبیران ستاد‌های امر به معروف البرز؛
نشست دبیران ستاد‌های امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌های استان البرز با مسئولان ستاد این استان برگزار شد و در آن شش محور مهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ستادهای امر به معروف شهرستان‌ها باید پناهگاه و ملجأ مردم باشند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز؛ حجت الاسلام کولیوند در این نشست بر ابلاغ و تبیین ویرایش هشتم طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برای نهادها، دستگاه‌ها و نخبگان شهرستان ها تأکید کرد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر البرز شش محور را از اولویت های مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر برشمرد و در تشریح آن ها گفت: نخستین محور این است که ستادهای امر به معروف شهرستان‌ها باید پناهگاه و ملجا مردم باشند.
وی افزود: محور دوم این است که گفتمان امر به معروف با همان ابعاد گسترده‌ای که دارد، در سطح استان باید ترویج پیدا کند.
حجت الاسلام کولیوند، مردمی بودن ستاد امر به معروف و نهی از منکر را سومین اولویت محوری دانست و با تأکید بر این که این موضوع از نقاط قوت ستاد است، خاطرنشان کرد: تشکل های مطالبه گر، شوراهای محلات و مساجد و... با قوت بیشتری پیگیری و تشکیل شوند.
وی تأکید کرد: اولویت محوری چهارم این است که نظارت بر عملکرد مسئولین و مطالبه‌گری صحیح و اصولی در حوزه های مختلف با جدیت دنبال شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر البرز، اولویت پنجم را تشکیل شوراهای امر به معروف دستگاه‌ها عنوان کرد و گفت: این موضوع از ضرورت‌های اجتناب ناپذیر ستاد امر به معروف است؛ لذا شوراهای امر به معروف ادارات شهرستان‌ها تشکیل و فعال شده و به سرعت ساماندهی شوند.
وی در پایان سخنان خود، تبیین و ابلاغ ویرایش هشتم طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف برای نهادها، دستگاه‌ها و نخبگان را ششمین اولویت محوری ستاد امر به معروف و نهی از منکر برشمرد.
انتهای پیام/
ابلاغ و تبیین ویرایش هشتم طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف، برای نهادها، دستگاه‌ها، نخبگان و مؤثرین در شهرستان‌ها با جدیت و فوریت انجام پذیرد.

ابلاغ و تبیین ویرایش هشتم طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف، برای نهادها، دستگاه‌ها، نخبگان و مؤثرین در شهرستان‌ها با جدیت و فوریت انجام پذیرد.

لینک خبر در کانال ایتا ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.