ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۸۱۰۹
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
حضرت آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که احکام خدا را نمی توان تعطیل کرد، بیان داشت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر با در نظر گرفتن شرایطش لازم و ضروری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار با رئیس کل دادگستری قم ضمن تشکر از زحمات قوه قضائیه خاطر نشان کردند: اجرای امر به معروف و نهی از منکر با در نظر گرفتن شرایطش لازم و ضروری است.

معظم له در ادامه با اشاره به مشکلات معیشتی افزودند: باید توجه داشت بخشی از مشکلات که‌ در جامعه وجود دارد ریشه در مشکلات اقتصادی دارد و باید این مسئله و مشکل حل شود. مردم امروز در سختی معیشت هستند و باید خدمت به مردم و حل مشکلات آنان اولویت کار مسئولان باشد.

این مرجع تقلید در ادامه با بیان اهمیت اجرای احکام اسلامی در جامعه گفتند: احکام خدا را نمی توان تعطیل کرد و باید آن را اجرای نمود همانطور که موضوع حجاب اهمیت دارد موضوع ربا که مصیبتی شده و ما هم مکرر گفتیم و نوشتیم ولی همچنان برقرار است باید مورد توجه باشد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری حوزه

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.