ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۸۹۲
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان کرد
آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه در برخورد با بعضی از مظاهر بدحجابی و کشف حجاب در جامعه، سستی مشاهده می‌شود و مردم در این زمینه گلایه و مطالبات جدی دارند، گفت: مسئولان در این زمینه برنامه‌ریزی درست و وحدت کلمه‌ داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ آیت الله محمدی لایینی نماینده، ولی فقیه و امام جمعه مرکز مازندران در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تاکید بر تقوای الهی و سفارش ائمه اطهار و بزرگان دین مبنی بر توجه به تقوای الهی گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری؛ حجاب محدودیت شرعی و قانونی است نه محدودیت دولتی و کشف حجاب نیز حرام شرعی و حرام سیاسی به شمار می‌رود.
نماینده، ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه در برخورد با بعضی از مظاهر فساد و کشف حجاب در جامعه، سستی مشاهده می‌شود، گفت: مسئولان در این زمینه برنامه‌ریزی درست و وحدت کلمه داشته باشند و برای این موضوع برنامه و تدبیر لازم را اتخاذ نمایند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با ابراز نگرانی از اینکه بعضا مشاهده می‌شود برخی مسئولین در خصوص موضوع حجاب برنامه منسجم و منظمی ندارند، خاطر نشان کرد: تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها نیازمند یک اقدام واحد و برنامه جامع در زمینه عفاف و حجاب هستند.
امام جمعه مرکز مازندران با اشاره به انتقاد مردم از برخی از عناصر فریب خورده و کشف حجاب در جامعه، رسیدگی به این وضعیت را مطالبه عمومی عنوان و بیان داشت: ملت از عناصر فریب خورده به شدت ناراحت و خواستار توجه دولت به این خواسته و مطالبه عمومی هستند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با تاکید بر اینکه برخی از گروه‌های جهادی و طلاب در زمینه حجاب و عفاف اقدامات خوبی دارند، تصریح کرد:، اما این تشکل‌های مردمی گلایه دارند از اینکه برخی نهاد‌ها حمایت بایسته را از ایشان ندارند که انتظار داریم مسئولان استان در قالب قرارگاهی واحد کار‌ها را بدون ناهماهنگی انجام دهند.
وی افزود: یا قرارگاهی در این زمینه تشکیل شود یا اگر وجود دارد، مسئولان استانی اجرای اقدامات فرهنگی و قانونی توامان و بصورت یک دست را در دستور کار داشته باشند.
خطیب جمعه ساری به سالروز شهادت سید شهدای اهل قلم، شهید آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی، شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی، لیالی قدر و شهادت امام علی (ع) اشاره و اظهار داشت: ایام قدر جای تهنیت گفتن است، زیرا بهترین فرصت در زندگی انسان شب‌های قدر محسوب می‌شود که باید از فضیلت و معنویت گرانقدر این ایام بهره کافی ببریم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.