ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۸۳۰
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۳
دیدار نوروزی
علی شجاع‌حیدری دبیر  ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حجت‌ الاسلام حسن علیدادی‌ سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه کرمان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان؛ علی شجاع‌حیدری دبیر  ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حجت‌ الاسلام حسن علیدادی‌ سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه کرمان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان دیدار کرد.

در این دیدار که با حضور اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان برگزار شد علی شجاع‌حیدری ضمن تبریک سال نو خلاصه‌ای از فعالیت های گروه های جهادی ارئه نمودن و همچنین در مورد ارزیابی اولیه دستگاه های دولتی برسی و راهکار مناسب طبق کارنامه ارائه شده از ادارات پیش بینی و مقرر گرديد اجرا گردد.
در پایان نیز در مورد ویرایش هشتم طرح عفاف و حجاب توضیحاتی توسط خانم شفیعی مسئول امور خانواده، عفاف و حجاب ارئه شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.