ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۸۱۱
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۵
امام جمعه عباس آباد مطرح کرد
حجت الاسلام والمسلمین موسوی: بی غیرتی برخی از مسئولان طی سال های گذشته، جزو اصلی ترین علل کشف حجاب عده ای هنجارشکن و ضرب و جرح آمران به معروف و ناهیان از منکر است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی امام جمعه و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان عباس آباد در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان مسئولان عدم مسئولیت پذیری و بی غیرتی مسئولان را از علل اصلی کشف حجاب و هنجارشکنی امروز برخی افراد عنوان کرد.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان عباس آباد ضمن گلایه از حرمت شکنی برخی افراد در ایام ماه مبارک رمضان و تظاهر به روزه خواری و کشف حجاب در ملاعام، اظهار داشت: عاقبت بی غیرتی برخی از مسئولان در سال‌های اخیر، حذف گشت‌های امنیت اجتماعی به جای اصلاح شیوه‌های غلط و تایید هنجارشکنان و فیلترینگ صوری موجب شده امروز در جامعه اسلامی شاهد کشف حجاب از سوی عده‌ای از زنان باشیم که در حاکمیت آمریکا و اسرائیل و اذنابشان هستند.
امام جمعه عباس آباد با بیان اینکه متاسفانه این افراد هنجارشکن علیه نظام، جان و دیانت مردم گستاخ شده اند، تصریح کرد: در پی عدم مسئولیت پذیری مسئولین جامعه شاهد ضرب و جرح آمران به معروف و ناهیان از منکر هستیم؛ یک روز در قم چادر از سر دختر شهید کشیدند و روزی دیگر طلبه‌ای در گیلان را مورد هجوم قرار دادند و خوی و حشیگری را به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی تاکید کرد: بطور قاطعانه از قوای سه گانه خواستاریم با این عوامل هنجارشکن که علیرغم تذکرات لسانی، اصلاح پذیر نیستند بر اساس مُر قانون و به شکل انقلابی برخورد کنند تا درس عبرت برای آیندگان و هنجارشکنان شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.