ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۷۷۸۰
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
حجت‌الاسلام باوقار:
اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال ۱۴۰۲ با حضور اعضای ستاد در دفتر امام جمعه مشگین شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ در این جلسه حجت‌الاسلام باوقار امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مشگین شهر با تاکید بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: تمام‌ مسئولین در مقابل این فریضه الهی مسئول هستند و باید پاسخگو باشند و بی تفاوت از کنار منکرات عبور نکنند.

وی افزود: متاسفانه برخی فضاها در سطح شهرستان از لحاظ فرهنگی و آسیب های اجتماعی فضای مناسبی نیست و مسئولان نباید از کنار چنین فضاهایی که موجب از بین رفتن فرهنگ اسلامی و منطقه می شود بی تفاوت عبور کنند.

در ادامه جلسه سرهنگ اختری فرمانده سپاه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان به تشریح و ابلاغ شرح وظایف ستاد مرکزی پرداخت .

وی افزود: انجام کار فرهنگی با تولیدات محتوایی ویژه امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهر و ادارات و نیز برگزاری جلسات علمی و تخصصی ویژه جهت تشریح طرح جامع عفاف و حجاب با مراکز علمی و دانشگاهی از اولویت های ستاد شهرستان می باشد.

اختری تشریح کرد : طی هماهنگی های انجام شده گشت ارشاد ویژه مسئولین با حمایت رئیس ستاد و دادستان شهرستان جهت بررسی مشکلات رایج راه اندازی شده است .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.